Konzultační služby při návrhu pohonného ústrojí

Altech, spol. s.r.o.

Předmětem veřejné zakázky jsou konzultační služby při návrhu pohonného ústrojí v rámci projektu Nová generace šikmé schodišťové sedačky se zakřivenou dráhou.

Termín

Lhůta pro podání nabídek byla 2020-11-30. Veřejná zakázka byla zveřejněna na 2020-10-27.

Dodavatelé

V rozhodnutích o udělení zakázky nebo v jiné zadávací dokumentaci jsou uvedeni tito dodavatelé:

Kdo? Cože? Kde?
Historie zadávání veřejných zakázek
Datum Dokument
2020-10-27 Oznámení zadávacího řízení
2020-11-30 Dodatečné informace
2020-12-08 Dodatečné informace
2021-07-08 Oznámení o zadání zakázky
Oznámení zadávacího řízení (2020-10-27)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Název: Výzkum a vývoj a související služby
Krátký popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou konzultační služby při návrhu pohonného ústrojí v rámci projektu Nová generace šikmé schodišťové sedačky se zakřivenou dráhou.
Metadata oznámení
Původní jazyk: čeština 🗣️
Typ dokumentu: Oznámení zadávacího řízení
Povaha zakázky: Služby
Předpis: Evropská unie
Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)
Kód: Výzkum a vývoj a související služby 📦
Místo plnění
Region NUTS: Zlínský kraj 🏙️

Postup
Typ řízení: Otevřené řízení
Typ nabídky: Podání nabídky pro všechny části
Kritéria pro udělení ceny
Nejnižší cena

Zadavatel
Totožnost
Země: Česko 🇨🇿
Typ zadavatele: Jiné
Název zadavatele: Altech, spol. s.r.o.
Poštovní adresa: Bánov 479
Poštovní směrovací číslo: 687 54
Poštovní město: Bánov
Kontakt
Internetová adresa: https://www.altech.cz 🌏
E-mail: seadd@seadd.cz 📧
Telefon: +420 602963102 📞
URL dokumentů: https://www.tenderarena.cz/profily/ALTECH 🌏
URL pro účast: https://www.tenderarena.cz/profily/ALTECH 🌏

Odkaz
Data
Datum odeslání: 2020-10-27 📅
Lhůta pro podání nabídek: 2020-11-30 📅
Datum zveřejnění: 2020-10-30 📅
Identifikátory
Číslo oznámení: 2020/S 212-518451
Číslo Úř. věst. S: 212
Další informace
Název projektu: Nová generace šikmé schodišťové sedačky se zakřivenou dráhou Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/19_262/0019910

Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná celková hodnota: 4 500 000 CZK 💰
Odhadovaná hodnota bez DPH: 4 500 000 CZK 💰
Doba trvání: 20 měsíců
Název projektu nebo programu financovaného EU: Operační program: Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost - Aplikace - VII. výzva
Další informace:
Název projektu: Nová generace šikmé schodišťové sedačky se zakřivenou dráhou
Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/19_262/0019910

Právní, ekonomické, finanční a technické informace
Podmínky účasti
Způsobilost pro výkon profesní činnosti:
Dodavatel prokazuje splnění profesní způsobilosti dle § 77 ZZVZ ve vztahu k České republice předložením výpisu z obchodního rejstříku nebo jiné obdobné evidence.

Postup
Právní základ: 32014L0024
Čas pro doručení nabídek: 12:00
Jazyky, ve kterých lze podávat nabídky nebo žádosti o účast: čeština 🗣️
angličtina 🗣️
Lhůta platnosti nabídky: 3 měsíců
Datum otevírání nabídek: 2020-11-30 📅
Čas otevírání nabídek: 12:00
Místo: Altech, spol. s.r.o., Průmyslová 1146, 686 01 Uherské Hradiště, zasedací místnost ředitele.
Další informace:
Při otevírání nabídek mají právo být přítomni členové komise - čtyři jmenovaní zástupci zadavatelem, zástupci zadavatele, zástupci společnosti Seadd, s.r.o., zástupci dodavatelů, kteří podali nabídku (max. 1 osoba za jednoho dodavatele) a případně i osoby kontrolních orgánů.
Zobrazit více

Zadavatel
Totožnost
Národní registrační číslo: 46344861
Jiný typ veřejného zadavatele: Zadavatel dle §4 odst. 2 ZZVZ
Kontakt
Kontaktní místo: Ing. Dušan Sedláček
Adresa profilu kupujícího: https://www.tenderarena.cz/profily/ALTECH 🌏
Adresa URL dokumentů: https://www.tenderarena.cz/profily/ALTECH 🌏
Název zadavatele: Seadd, s.r.o.
Národní registrační číslo: 49435558
Poštovní adresa: Zerzavice 1056
Poštovní město: Uherské Hradiště
Poštovní směrovací číslo: 686 01
Země: Zlínský kraj 🏙️
Internetová adresa: https://www.seadd.cz 🌏

Doplňující informace
Tělo recenze
Název: Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
Poštovní adresa: tř. Kpt. Jaroše 7
Poštovní město: Brno
Poštovní směrovací číslo: 604 55
Země: Česko 🇨🇿
Telefon: +420 542167111 📞
E-mail: posta@uohs.cz 📧
Fax: +420 542167112 📠
Internetová adresa: https://www.uohs.cz/ 🌏
Informace o lhůtách pro přezkum:
Podmínkou pro podání návrhu k ÚOHS je podání námitek k Zadavateli, které je nutné doručit do 15 dnů ode dne, kdy se stěžovatel dozvěděl o domnělém porušení zákona Zadavatelem, nejpozději však do uzavření smlouvy nebo do chvíle, kdy se soutěž o návrh považuje po výběru návrhu za ukončenou.
Zobrazit více
Námitky proti úkonům oznamovaným v dokumentech, které je Zadavatel povinen podle zákona uveřejnit či odeslat stěžovateli, musí být doručeny Zadavateli do 15 dnů od jejich uveřejnění či doručení stěžovateli.
Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání
žádostí o účast, musí být námitky proti podmínkám vztahujícím se ke kvalifikaci dodavatele doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty.
nabídek, musí být námitky proti zadávací dokumentaci doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty, v případě jednacího řízení s uveřejněním musí být námitky proti zadávací dokumentaci doručeny Zadavateli nejpozději do skončení lhůty pro podání předběžných nabídek.
Námitky proti dobrovolnému oznámení o záměru uzavřít smlouvu podle § 212 odst. 2 zákona musí být doručeny Zadavateli do 30 dnů od uveřejnění tohoto oznámení.
Zadavatel je povinen námitky vyřídit do 15 dnů. Návrh je nutné doručit ÚOHS i Zadavateli do 10 dnů ode dne, v němž stěžovatel obdržel rozhodnutí, kterým Zadavatel námitky odmítl nebo do 25 dnů od odeslání námitek, pokud Zadavatel o námitkách nerozhodl.
Zobrazit více
Po uzavření smlouvy na veřejnou zakázku či rámcové dohody lze podat pouze návrh na uložení zákazu plnění smlouvy, a to i bez předchozího podání námitek. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 1 měsíce ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy způsobem podle § 212 odst. 2 zákona s uvedením důvodu pro zadání veřejné zakázky bez uveřejnění oznámení o zahájení zadávacího řízení, předběžného oznámení nebo výzvy k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy podle § 254 odstavce 1 písm. d) zákona doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 1 měsíce ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy na základě rámcové dohody podle § 137 zákona nebo oznámení o uzavření smlouvy v dynamickém nákupním systému podle § 142 zákona, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy.
Zobrazit více
Ve lhůtě pro doručení návrhu je navrhovatel povinen složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z nabídkové ceny navrhovatele za celou dobu plnění veřejné zakázky nebo za dobu prvních čtyř let plnění v případě smluv na dobu neurčitou, nejméně však ve výši 50 000 českých korun (CZK), nejvýše ve výši 10 000 000 CZK. V případě, že navrhovatel nemůže stanovit celkovou nabídkovou cenu, je povinen složit kauci ve výši 100 000 CZK. V případě návrhu na uložení zákazu plnění smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 CZK. Jde-li o řízení o přezkoumání postupu pro zadávání koncesí, je navrhovatel povinen ve lhůtě pro doručení návrhu složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z předpokládané hodnoty koncese uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele, nejméně však ve výši 50 000 CZK, nejvýše ve výši 10 000 000 CZK. V případě, že Zadavatel neuveřejní ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele předpokládanou hodnotu koncese, je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 100 000 CZK. V případě návrhu na uložení zákazu plnění koncesní smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 CZK.
Zobrazit více
Služba, u které lze získat informace o přezkumném řízení
Stejné jako: Tělo recenze
Zdroj: OJS 2020/S 212-518451 (2020-10-27)
Dodatečné informace (2020-11-30)
Objekt
Metadata oznámení
Typ dokumentu: Dodatečné informace

Odkaz
Data
Datum odeslání: 2020-11-30 📅
Lhůta pro podání nabídek: 2020-12-08 📅
Datum zveřejnění: 2020-12-04 📅
Identifikátory
Číslo oznámení: 2020/S 237-585756
Odkazuje na oznámení: 2020/S 212-518451
Číslo Úř. věst. S: 237
Zdroj: OJS 2020/S 237-585756 (2020-11-30)
Dodatečné informace (2020-12-08)
Odkaz
Data
Datum odeslání: 2020-12-08 📅
Lhůta pro podání nabídek: 2020-12-16 📅
Datum zveřejnění: 2020-12-11 📅
Identifikátory
Číslo oznámení: 2020/S 242-599255
Číslo Úř. věst. S: 242
Zdroj: OJS 2020/S 242-599255 (2020-12-08)
Oznámení o zadání zakázky (2021-07-08)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Celková hodnota zakázky: 208 000 EUR 💰
Metadata oznámení
Typ dokumentu: Oznámení o zadání zakázky

Postup
Typ nabídky: Nehodící se

Zadavatel
Totožnost
Název zadavatele: Altech, spol. s r.o.

Odkaz
Data
Datum odeslání: 2021-07-08 📅
Datum zveřejnění: 2021-07-13 📅
Identifikátory
Číslo oznámení: 2021/S 133-354496
Číslo Úř. věst. S: 133
Další informace
Název projektu: Nová generace šikmé schodišťové sedačky se zakřivenou dráhou. Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/19_262/0019910.

Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Název projektu nebo programu financovaného EU: Operační program: Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – Aplikace – VII. Výzva.
Další informace:
Název projektu: Nová generace šikmé schodišťové sedačky se zakřivenou dráhou.
Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/19_262/0019910.

Zadání zakázky
Datum uzavření smlouvy: 2021-06-18 📅
Název: Framo Morat GmbH & Co. KG
Národní registrační číslo: HRA320039
Poštovní adresa: Franz-Morat-Straße 6
Poštovní město: Eisenbach
Poštovní směrovací číslo: 79871
Země: Německo 🇩🇪
Telefon: +49 765788173 📞
E-mail: w.suehling@framo-morat.com 📧
Země: Freiburg 🏙️
Internetová adresa: www.framo-morat.com 🌏
Celková hodnota zakázky: 208 000 EUR 💰
Informace o nabídkách
Počet obdržených nabídek: 1

Zadavatel
Totožnost
Jiný typ veřejného zadavatele: Zadavatel dle § 4 odst. 2 ZZVZ.

Doplňující informace
Tělo recenze
Informace o lhůtách pro přezkum:
Ve lhůtě pro doručení návrhu je navrhovatel povinen složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z nabídkové ceny navrhovatele za celou dobu plnění veřejné zakázky nebo za dobu prvních čtyř let plnění v případě smluv na dobu neurčitou, nejméně však ve výši 50 000 CZK, nejvýše ve výši 10 000 000 CZK. V případě, že navrhovatel nemůže stanovit celkovou nabídkovou cenu, je povinen složit kauci ve výši 100 000 CZK. V případě návrhu na uložení zákazu plnění smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 CZK. Jde-li o řízení o přezkoumání postupu pro zadávání koncesí, je navrhovatel povinen ve lhůtě pro doručení návrhu složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z předpokládané hodnoty koncese uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele, nejméně však ve výši 50 000 CZK, nejvýše ve výši 10 000 000 CZK. V případě, že Zadavatel neuveřejní ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele předpokládanou hodnotu koncese, je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 100 000 CZK. V případě návrhu na uložení zákazu plnění koncesní smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 CZK.
Zobrazit více
Zdroj: OJS 2021/S 133-354496 (2021-07-08)