Realizace a podpora vrstvy přístupových LAN přepínačů –Rámcová dohoda

Ministerstvo vnitra

Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na pořízení vrstvy přístupových LAN přepínačů, příslušenství, služeb technické a provozní podpory, implementačních, konfiguračních a konzultačních služeb

Termín

Lhůta pro podání nabídek byla 2026-03-27. Veřejná zakázka byla zveřejněna na 2026-02-19.

Dodavatelé

V rozhodnutích o udělení zakázky nebo v jiné zadávací dokumentaci jsou uvedeni tito dodavatelé:

Kdo? Cože? Kde?
Historie zadávání veřejných zakázek
Datum Dokument
2026-02-19 Oznámení zadávacího řízení
2026-03-17 Oznámení zadávacího řízení
2026-03-19 Oznámení zadávacího řízení
2026-06-22 Oznámení o zadání zakázky
2026-08-10 Oznámení o zadání zakázky
2026-09-01 Oznámení o zadání zakázky
Oznámení zadávacího řízení (2026-02-19)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Název: Realizace a podpora vrstvy přístupových LAN přepínačů –Rámcová dohoda
Referenční číslo: PPR-7729/ČJ-2026-990656
Krátký popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na pořízení vrstvy přístupových LAN přepínačů, příslušenství, služeb technické a provozní podpory, implementačních, konfiguračních a konzultačních služeb
Typ smlouvy: Dodávky
Produkty/služby: Síťová zařízení 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 282163318.8 CZK 💰
Další omezení týkající se místa plnění: Kdekoli v dané zemi
Popis
Interní identifikátor: PPR-7729/ČJ-2026-990656
Tato zakázka je vhodná i pro malé a střední podniky
Popis veřejné zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na pořízení vrstvy přístupových LAN přepínačů, příslušenství, služeb technické a provozní podpory, implementačních, konfiguračních a konzultačních služeb.
Země: Česko 🇨🇿
Doba trvání: 4 let
Kritéria pro udělení ceny
Cena
Cena (vážení): 100
Název
Identifikační číslo šarže: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otevřený postup
Právní základ: Směrnice 2014/24/EU
Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-03-27 10:00:00 📅
Podmínky pro zahájení nabídkového řízení: 2026-03-27 10:00:00 📅
Podmínky pro otevírání nabídek (místo): Praha
Jazyky, ve kterých lze podávat nabídky nebo žádosti o účast: čeština 🗣️
Minimální doba, po kterou musí uchazeč udržovat nabídku v platnosti: 0 dní
Informace o rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Rámcová dohoda s několika provozovateli
Maximální počet účastníků: 1
Podmínky nabídkového řízení
Datum otevření: 2026-03-27 10:00:00 📅
Místo: Praha
Elektronická fakturace: Požadována
Kritéria pro udělení ceny
Typ pevného čísla: Pevná hodnota (celkem)

Právní, ekonomické, finanční a technické informace
Postup
Použitelné přeshraniční právo: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek

Zadavatel
Jméno a adresy
Název: Ministerstvo vnitra
Národní registrační číslo: 00007064
Poštovní adresa: Nad štolou 936
Poštovní směrovací číslo: 17000
Poštovní město: Praha
Region: Hlavní město Praha 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: kamila.terlova@pcr.cz 📧
Telefon: +420 974884595 📞
Adresa profilu kupujícího: https://nen.nipez.cz 🌏
Typ zadavatele
Ministerstvo nebo jiný národní či federální orgán včetně jejich organizačních složek
Hlavní činnost
Veřejný pořádek a bezpečnost
Komunikace
Adresa URL dokumentů: https://nen.nipez.cz 🌏
Adresa URL účasti: https://nen.nipez.cz 🌏
Elektronické podání: Požadována

Doplňující informace
Tělo recenze
Název: Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
Národní registrační číslo: 65349423
Poštovní adresa: třída Kpt. Jaroše 1926/7
Poštovní směrovací číslo: 60200
Poštovní město: Brno
Region: Jihomoravský kraj 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: posta@uohs.cz 📧
Telefon: +420 542167111 📞
ADRESA URL: https://uohs.gov.cz 🌏
Služba, u které lze získat informace o přezkumném řízení
Stejné jako: Tělo recenze
Postup přezkoumání
Přesné informace o lhůtě (lhůtách) pro přezkumné řízení:
Podmínkou pro podání návrhu k ÚOHS je podání námitek k Zadavateli, které je nutné doručit do 15 dnů ode dne, kdy se stěžovatel dozvěděl o domnělém porušení zákona Zadavatelem, nejpozději však do uzavření smlouvy nebo do chvíle, kdy se soutěž o návrh považuje po výběru návrhu za ukončenou. Námitky proti úkonům oznamovaným v dokumentech, které je Zadavatel povinen podle zákona uveřejnit či odeslat stěžovateli, musí být doručeny Zadavateli do 15 dnů od jejich uveřejnění či doručení stěžovateli. Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání žádostí o účast, musí být námitky proti podmínkám vztahujícím se ke kvalifikaci dodavatele doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání nabídek, musí být námitky proti zadávacím podmínkám doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Námitky proti obsahu výzvy k podání nabídek v dynamickém nákupním systému nebo při zadávání veřejné zakázky na základě rámcové dohody musí být zadavateli doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání nabídek. V soutěži o návrh musí být námitky proti soutěžním podmínkám doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání návrhů. Zadavatel může v zadávací dokumentaci nebo soutěžních podmínkách stanovit, že námitky podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůt podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona. Námitky proti dobrovolnému oznámení o záměru uzavřít smlouvu podle § 212 odst. 2 zákona musí být doručeny Zadavateli do 30 dnů od uveřejnění tohoto oznámení. Zadavatel je povinen námitky vyřídit do 15 dnů. Návrh je nutné doručit ÚOHS i Zadavateli do 10 dnů ode dne, v němž stěžovatel obdržel rozhodnutí, kterým Zadavatel námitky odmítnul nebo do 25 dnů od odeslání námitek, pokud Zadavatel o námitkách nerozhodl. Po uzavření smlouvy na veřejnou zakázku či rámcové dohody lze podat pouze návrh na uložení zákazu plnění smlouvy, a to i bez předchozího podání námitek. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy způsobem podle § 212 odst. 2 zákona s uvedením důvodu pro zadání veřejné zakázky bez uveřejnění oznámení o zahájení zadávacího řízení, předběžného oznámení nebo výzvy k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy podle § 254 odstavce 1 písm. d) zákona doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy na základě rámcové dohody podle § 137 zákona nebo oznámení o uzavření smlouvy v dynamickém nákupním systému podle § 142 zákona, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Ve lhůtě pro doručení návrhu je navrhovatel povinen složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z nabídkové ceny navrhovatele za celou dobu plnění veřejné zakázky nebo za dobu prvních čtyř let plnění v případě smluv na dobu neurčitou, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že navrhovatel nemůže stanovit celkovou nabídkovou cenu, je povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč. Jde-li o řízení o přezkoumání postupu pro zadávání koncesí, je navrhovatel povinen ve lhůtě pro doručení návrhu složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z předpokládané hodnoty koncese uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že Zadavatel neuveřejní ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele předpokládanou hodnotu koncese, je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění koncesní smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč.
Zobrazit více
Informace o elektronických pracovních postupech
Elektronická fakturace bude akceptována
Zdroj: OJS 2026/S 036-122051 (2026-02-19)
Oznámení zadávacího řízení (2026-03-17)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 282163318.8 CZK 💰

Postup
Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-04-22 10:00:00 📅
Podmínky pro zahájení nabídkového řízení: 2026-04-22 10:00:00 📅
Podmínky nabídkového řízení
Datum otevření: 2026-04-22 10:00:00 📅

Změny
Text, který je třeba opravit v původním oznámení
Identifikační číslo šarže: LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Prodloužení lhůty pro podání nabídek. Nová lhůta pro podání nabídek, nejpozději do 22. 4. 2026 do 10:00 hodin.
Další doplňující informace
Hlavní důvod změny: Informace aktualizovány
Informace o změnách
Znění předchozího oznámení, které má být změněno: 122051-2026
Zdroj: OJS 2026/S 054-188806 (2026-03-17)
Oznámení zadávacího řízení (2026-03-19)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 282163318.8 CZK 💰

Postup
Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-04-24 10:00:00 📅
Podmínky pro zahájení nabídkového řízení: 2026-04-24 10:00:00 📅
Podmínky nabídkového řízení
Datum otevření: 2026-04-24 10:00:00 📅

Změny
Text, který je třeba opravit v původním oznámení
Identifikační číslo šarže: LOT-0001
Nová hodnota
Text:
Prodloužení lhůty pro podání nabídek. Nová lhůta pro podání nabídek, nejpozději do 24. 4. 2026 do 10:00 hodin.
Další doplňující informace
Hlavní důvod změny: Informace aktualizovány
Informace o změnách
Znění předchozího oznámení, které má být změněno: 188806-2026
Zdroj: OJS 2026/S 057-199581 (2026-03-19)
Oznámení o zadání zakázky (2026-06-22)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 282163318.8 CZK 💰
Celková hodnota veřejné zakázky (bez DPH): 282163318.8 CZK (framework approximate) 💰
Maximální hodnota rámcových dohod v tomto oznámení: 282163318.8 CZK 💰
Celková hodnota veřejné zakázky (bez DPH) (nejvyšší nabídka): 195 084 260 💰
Celková hodnota veřejné zakázky (bez DPH) (nejnižší nabídka): 58332310.2 💰

Zadání zakázky
Přidělení zakázky/parcely
Přezkumná řízení
Počet žadatelů/stěžovatelů: 0
Identifikační číslo šarže: LOT-0001
Číslo smlouvy: PPR-7729-29/ČJ-2026-990656
Datum uzavření smlouvy: 2026-06-19 📅
Informace o nabídkách
Počet obdržených nabídek: 2
Počet nabídek přijatých elektronickými prostředky: 2
Počet nabídek obdržených od malých a středních podniků: 2
Počet nabídek obdržených od uchazečů ze zemí mimo EU: 0
Počet nabídek obdržených od uchazečů z jiných členských států EU: 0
Informace o hodnotě zakázky/dílu (bez DPH)
Nejvyšší nabídka: 195 084 260 💰
Nejnižší nabídka: 58332310.2 💰
Maximální hodnota rámcové dohody: 58332310.2 CZK 💰
Znovu odhadnutá hodnota rámcové dohody: 282163318.8 CZK 💰
Celková hodnota zakázky/dílu: 58332310.2 CZK 💰
Nabídka byla hodnocena
Řazení na seznamu vítězů: 1
Identifikátor nabídky: 1
Identifikátor části nebo skupiny částí: LOT-0001
Název a adresa dodavatele
Název: Simac Technik ČR, a.s.
Národní registrační číslo: 63079496
Poštovní adresa: Radlická 740/113c
Poštovní směrovací číslo: 15800
Poštovní město: Praha - Jinonice
Region: Hlavní město Praha 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: info@simac.cz 📧
Telefon: +420 283061281 📞
Velikost hospodářského subjektu: Mikropodnik, malý podnik nebo střední podnik
Zdroj: OJS 2026/S 119-431534 (2026-06-22)
Oznámení o zadání zakázky (2026-08-10)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 282163318.8 CZK 💰
Celková hodnota veřejné zakázky (bez DPH): 51 522 720 CZK 💰
Popis
Popis veřejné zakázky:
Objednávka č. 1/2026 k Rámcové dohodě - Realizace a podpora vrstvy přístupových LAN přepínačů, PPR-2665-330/ČJ-2026-990573. Specifikace Plnění A.1 až A.5 - LAN přepínače: Plnění A.1 - LAN přepínač 24 portů PoE (UO) - počet zařízení 48,Plnění A.2 - LAN přepínač 48 portů PoE (UO) - počet zařízení 293,Plnění A.3 - LAN přepínač 24 portů PoE (KO)- počet zařízení 66,Plnění A.4 - LAN přepínač 48 portů PoE (KO) - počet zařízení 192,Plnění A.5 - LAN přepínač 12 portů PoE (KO) - počet zařízení 18. Specifikace Plnění A.6 - Příslušenství: P_032 Uplinkový modul s min. 2 šachtami pro 25Gb/s SFP pro instalaci do A1 a A2 - počet zařízení 253, P_031Uplinkový modul s min. 4 šachtami pro 10Gb/s SFP pro instalaci do A1 a A2 - počet zařízení 39,P_034Uplinkový modul s min. 4 šachtami pro 10Gb/s SFP pro instalaci do A3 a A4 - počet zařízení 126, P_033Uplinkový modul s min. 4 šachtami pro 1Gb/s SFP pro instalaci do A3 a A4 - počet zařízení 87,P_037Stohovací kabel pro A1 a A2, délka 0,5m - počet zařízení 191 ,P_038 Stohovací kabel pro A1 a A2, délka 1m - počet zařízení 123, P_039Stohovací kabel pro A1 a A2, délka 3m- počet zařízení 17, P_040Stohovací kabel pro A3 a A4, délka 0,5m - počet zařízení 73,P_041Stohovací kabel pro A3 a A4, délka 1m- počet zařízení 54, P_042Stohovací kabel pro A3 a A4, délka 3m - počet zařízení 17,P_036 Stohovací modul pro instalaci do A3 a A4 - počet zařízení 145, P_045Stohovací model pro napájení do A1,A2 - 30cm - počet zařízení 29,P_046 Stohovací model pro napájení do A1,A2 - 150cm - počet zařízení 14, P_043 redundantní napájecí zdroj do A3- počet zařízení 49,P_044 redundantní napájecí zdroj do A4 - počet zařízení 140,P_006 SFP modul, optický, ethernet, single-mode, duplex LC konektor, min. 10km,DMI diagnostika nebo ekvivalentní, 1Gb/s - počet zařízení 80,P_003SFP modul, optický, ethernet, multi-mode, duplex LC konektor, DMIdiagnostika nebo ekvivalentní, 1Gb/s - počet zařízení 173,P_001SFP modul, metalický, ethernet, RJ45, DMI diagnostika nebo ekvivalentní,1Gb/s - počet zařízení 78,P_004SFP modul, optický, ethernet, multi-mode, duplex LC konektor, DMIdiagnostika nebo ekvivalentní, 10Gb/s - počet zařízení 355, P_007SFP modul, optický, ethernet, single-mode, duplex LC konektor, min.10km,DMI diagnostika nebo ekvivalentní, 10Gb/s - počet zařízení 226,P_005SFP modul, optický, ethernet, multi-mode, duplex LC konektor, DMIdiagnostika nebo ekvivalentní, 25Gb/s - počet zařízení 68 ,P_008SFP modul, optický, ethernet, single-mode, duplex LC konektor, min. 10km,DMI diagnostika nebo ekvivalentní, 25Gb/s - počet zařízení 182. Plnění A do 31.8.2026.
Zobrazit více
Přístup ke snižování dopadů na životní prostředí: Jiné
Prosazovaný sociální cíl: Jiné
Doba trvání
Datum zahájení: 2026-08-07 📅
Datum ukončení: 2026-08-31 📅

Postup
Kritéria pro udělení ceny
Typ váhy: Váha (procenta, přesně)

Zadání zakázky
Číslo smlouvy: PPR-2665-330/ČJ-2026-990573
Datum uzavření smlouvy: 2026-08-07 📅
Zakázka je zadána na základě rámcové dohody
Informace o nabídkách
Počet obdržených nabídek: 1
Počet nabídek přijatých elektronickými prostředky: 1
Počet nabídek obdržených od malých a středních podniků: 1
Informace o hodnotě zakázky/dílu (bez DPH)
Celková hodnota zakázky/dílu: 51 522 720 CZK 💰
Identifikátor nabídky: Nabídka Simac Technik ČR, a.s.

Zadavatel
Jméno a adresy
E-mail: lenka.kopacova@pcr.cz 📧
Telefon: +420 974804186 📞
Zdroj: OJS 2026/S 153-555106 (2026-08-10)
Oznámení o zadání zakázky (2026-09-01)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 282163318.8 CZK 💰
Celková hodnota veřejné zakázky (bez DPH): 120 000 CZK 💰
Popis
Popis veřejné zakázky:
Objednávka č. 2/2026 k Rámcové dohodě- Realizace a podpora vrstvy přístupových LAN přepínačů, PPR-2665-342/ČJ-2026-990573. Předmětem plnění C jsou implementační, konfigurační a konzultační služby. Tyto práce budou zajišťovány do 31.10.2026 ode dne účinnosti objednávky. Specifikace Plnění C - Implementační, konfigurační a konzultační služby: Projektový manažer - jednotka služby 1 MD, počet zařízení 4, Architekt řešení / architekt komunikační infrastruktury - jednotka služby 1 MD, počet zařízení 3, Specialista komunikační infrastruktury - jednotka služby 1 MD, počet zařízení 3. Dodavatel je povinen dodat Plnění C do 31. 10. 2026 ode dne účinnosti této Objednávky.
Zobrazit více
Místo plnění: Hlavní město Praha 🏙️
Doba trvání
Datum zahájení: 2026-08-24 📅
Datum ukončení: 2026-10-31 📅

Zadání zakázky
Číslo smlouvy: PPR-2665-342/ČJ-2026-990573
Datum uzavření smlouvy: 2026-08-24 📅
Informace o hodnotě zakázky/dílu (bez DPH)
Celková hodnota zakázky/dílu: 120 000 CZK 💰
Zdroj: OJS 2026/S 169-603231 (2026-09-01)