Dodávka a montáž výstražných světel a bezpečnostního polepu na služební vozidla Organizace

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Plněním veřejné zakázky bude zajištěn bezpečnostní polep vybraných osobních vozidel organizace a zároveň budou u vozidel domontována bezpečnostní výstražná světla. Dále bude zajišťováno zapsání provedených změn do technického průkazu těchto vozidel.

Termín

Lhůta pro podání nabídek byla 2026-06-18. Veřejná zakázka byla zveřejněna na 2026-05-15.

Dodavatelé

V rozhodnutích o udělení zakázky nebo v jiné zadávací dokumentaci jsou uvedeni tito dodavatelé:

Kdo? Cože? Kde?
Historie zadávání veřejných zakázek
Datum Dokument
2026-05-15 Oznámení zadávacího řízení
2026-08-17 Oznámení o zadání zakázky
Oznámení zadávacího řízení (2026-05-15)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Název: Dodávka a montáž výstražných světel a bezpečnostního polepu na služební vozidla Organizace
Referenční číslo: 01EK-002193
Krátký popis:
Plněním veřejné zakázky bude zajištěn bezpečnostní polep vybraných osobních vozidel organizace a zároveň budou u vozidel domontována bezpečnostní výstražná světla. Dále bude zajišťováno zapsání provedených změn do technického průkazu těchto vozidel.
Typ smlouvy: Dodávky
Produkty/služby: Řídící, bezpečnostní, signalizační a světelné zařízení 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 25 000 000 CZK 💰
Popis
Interní identifikátor: 01EK-002193
Tato zakázka je vhodná i pro malé a střední podniky
Cíl strategického zadávání zakázek: Plnění sociálních cílů
Zadavatel konstatuje, že v zadávacích podmínkách veřejné zakázky zohlednil aspekty sociálně odpovědného, požadavek na dodržování předpisů v oblasti pracovněprávní, oblasti zaměstnanosti a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
Prosazovaný sociální cíl: Spravedlivé pracovní podmínky
Země: Česko 🇨🇿
Místo plnění: Hlavní město Praha 🏙️
Doba trvání: 48 měsíců
Doba trvání
Datum zahájení: 2026-07-01 📅
Kritéria pro udělení ceny
Cena
Cena (vážení): 100
Název
Identifikační číslo šarže: LOT-0001
Rozsah veřejné zakázky
Další produkty/služby: Řídící, bezpečnostní, signalizační a světelné zařízení 📦

Postup
Typ postupu
Otevřený postup
Právní základ: Směrnice 2014/24/EU
Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-06-18 09:00:00 📅
Podmínky pro zahájení nabídkového řízení: 2026-06-18 09:00:00 📅
Podmínky pro otevírání nabídek (místo): Otevírání nabídek je z důvodu umožnění příjmu nabídek pouze v elektronické podobě neveřejné. Otevírání nabídek proběhne v souladu s § 109 ZZVZ. Údaje z nabídek účastníků, kteří podali ve lhůtě pro podání nabídek elektronickou nabídku, odpovídající číselně vyjádřitelným kritériím hodnocení, budou zpravidla do 2. pracovního dne od konání otevírání nabídek uveřejněny na profilu zadavatele.
Jazyky, ve kterých lze podávat nabídky nebo žádosti o účast: čeština 🗣️
slovenština 🗣️
Minimální doba, po kterou musí uchazeč udržovat nabídku v platnosti: 0 dní
Informace o rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Rámcová dohoda s několika provozovateli
Maximální počet účastníků: 1
Podmínky nabídkového řízení
Datum otevření: 2026-06-18 09:00:00 📅
Místo:
Otevírání nabídek je z důvodu umožnění příjmu nabídek pouze v elektronické podobě neveřejné. Otevírání nabídek proběhne v souladu s § 109 ZZVZ. Údaje z nabídek účastníků, kteří podali ve lhůtě pro podání nabídek elektronickou nabídku, odpovídající číselně vyjádřitelným kritériím hodnocení, budou zpravidla do 2. pracovního dne od konání otevírání nabídek uveřejněny na profilu zadavatele.
Zobrazit více
Elektronická fakturace: Požadována
Bude se používat elektronické objednávání
Elektronická platba bude použita
Kritéria pro udělení ceny
Typ váhy: Váha (procenta, přesně)

Právní, ekonomické, finanční a technické informace
Postup
Použitelné přeshraniční právo: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek

Zadavatel
Jméno a adresy
Název: Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Národní registrační číslo: 65993390
Poštovní adresa: Čerčanská 2023/12
Poštovní směrovací číslo: 14000
Poštovní město: Praha - Krč
Region: Hlavní město Praha 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
Kontaktní místo: Renata Přílepková
E-mail: renata.prilepkova@rsd.cz 📧
Telefon: +420 954901120 📞
Adresa profilu kupujícího: https://www.tenderarena.cz/profily/RSD 🌏
Typ zadavatele
Veřejnoprávní subjekt
Hlavní činnost
Služby pro širokou veřejnost
Komunikace
Adresa URL dokumentů: https://www.tenderarena.cz 🌏
Adresa URL účasti: https://www.tenderarena.cz 🌏
Elektronické podání: Požadována

Doplňující informace
Tělo recenze
Název: Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
Národní registrační číslo: 65349423
Poštovní adresa: třída Kpt. Jaroše 1926/7
Poštovní směrovací číslo: 60200
Poštovní město: Brno
Region: Jihomoravský kraj 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: posta@uohs.cz 📧
Telefon: +420 542167111 📞
ADRESA URL: https://uohs.gov.cz 🌏
Služba, u které lze získat informace o přezkumném řízení
Stejné jako: Tělo recenze
Postup přezkoumání
Přesné informace o lhůtě (lhůtách) pro přezkumné řízení:
Podmínkou pro podání návrhu k ÚOHS je podání námitek k Zadavateli, které je nutné doručit do 15 dnů ode dne, kdy se stěžovatel dozvěděl o domnělém porušení zákona Zadavatelem, nejpozději však do uzavření smlouvy nebo do chvíle, kdy se soutěž o návrh považuje po výběru návrhu za ukončenou. Námitky proti úkonům oznamovaným v dokumentech, které je Zadavatel povinen podle zákona uveřejnit či odeslat stěžovateli, musí být doručeny Zadavateli do 15 dnů od jejich uveřejnění či doručení stěžovateli. Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání žádostí o účast, musí být námitky proti podmínkám vztahujícím se ke kvalifikaci dodavatele doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání nabídek, musí být námitky proti zadávacím podmínkám doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Námitky proti obsahu výzvy k podání nabídek v dynamickém nákupním systému nebo při zadávání veřejné zakázky na základě rámcové dohody musí být zadavateli doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání nabídek. V soutěži o návrh musí být námitky proti soutěžním podmínkám doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání návrhů. Zadavatel může v zadávací dokumentaci nebo soutěžních podmínkách stanovit, že námitky podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůt podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona. Námitky proti dobrovolnému oznámení o záměru uzavřít smlouvu podle § 212 odst. 2 zákona musí být doručeny Zadavateli do 30 dnů od uveřejnění tohoto oznámení. Zadavatel je povinen námitky vyřídit do 15 dnů. Návrh je nutné doručit ÚOHS i Zadavateli do 10 dnů ode dne, v němž stěžovatel obdržel rozhodnutí, kterým Zadavatel námitky odmítnul nebo do 25 dnů od odeslání námitek, pokud Zadavatel o námitkách nerozhodl. Po uzavření smlouvy na veřejnou zakázku či rámcové dohody lze podat pouze návrh na uložení zákazu plnění smlouvy, a to i bez předchozího podání námitek. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy způsobem podle § 212 odst. 2 zákona s uvedením důvodu pro zadání veřejné zakázky bez uveřejnění oznámení o zahájení zadávacího řízení, předběžného oznámení nebo výzvy k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy podle § 254 odstavce 1 písm. d) zákona doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy na základě rámcové dohody podle § 137 zákona nebo oznámení o uzavření smlouvy v dynamickém nákupním systému podle § 142 zákona, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Ve lhůtě pro doručení návrhu je navrhovatel povinen složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z nabídkové ceny navrhovatele za celou dobu plnění veřejné zakázky nebo za dobu prvních čtyř let plnění v případě smluv na dobu neurčitou, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že navrhovatel nemůže stanovit celkovou nabídkovou cenu, je povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč. Jde-li o řízení o přezkoumání postupu pro zadávání koncesí, je navrhovatel povinen ve lhůtě pro doručení návrhu složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z předpokládané hodnoty koncese uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že Zadavatel neuveřejní ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele předpokládanou hodnotu koncese, je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění koncesní smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč.
Zobrazit více
Informace o elektronických pracovních postupech
Elektronická fakturace bude akceptována
Zdroj: OJS 2026/S 094-335550 (2026-05-15)
Oznámení o zadání zakázky (2026-08-17)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 25 000 000 CZK 💰
Celková hodnota veřejné zakázky (bez DPH): 25 000 000 CZK 💰
Maximální hodnota rámcových dohod v tomto oznámení: 25 000 000 CZK 💰

Zadání zakázky
Přidělení zakázky/parcely
Přezkumná řízení
Počet žadatelů/stěžovatelů: 0
Identifikační číslo šarže: LOT-0001
Číslo smlouvy: Rámcová dohoda
Datum uzavření smlouvy: 2026-08-17 📅
Název: Dodávka a montáž výstražných světel a bezpečnostního polepu na služební vozidla Organizace
Zakázka je zadána na základě rámcové dohody
Informace o nabídkách
Počet obdržených nabídek: 2
Počet nabídek přijatých elektronickými prostředky: 2
Počet nabídek obdržených od malých a středních podniků: 2
Počet nabídek obdržených od uchazečů ze zemí mimo EU: 0
Počet nabídek obdržených od uchazečů z jiných členských států EU: 0
Informace o hodnotě zakázky/dílu (bez DPH)
Maximální hodnota rámcové dohody: 25 000 000 CZK 💰
Znovu odhadnutá hodnota rámcové dohody: 25 000 000 CZK 💰
Celková hodnota zakázky/dílu: 230 854 CZK 💰
Nabídka byla hodnocena
Řazení na seznamu vítězů: 1
Identifikátor nabídky: Sdružení Beran - Skopový
Vedoucí subjekt uchazeče
Informace o subdodávkách
Popis: Prokázání splnění kvalifikace - profesní způsobilost, dodávka výstražných světel
Identifikátor části nebo skupiny částí: LOT-0001
Stručný popis části zakázky, která má být zadána subdodavateli: Prokázání splnění kvalifikace - profesní způsobilost, dodávka výstražných světel
Zakázka bude pravděpodobně zadána subdodavatelům
Informace o nabídkách
Zakázka byla zadána skupině hospodářských subjektů
Název a adresa dodavatele
Název: Jaroslav BERAN
Národní registrační číslo: 87209918
Poštovní adresa: Sámova 876/11
Poštovní směrovací číslo: 10100
Poštovní město: Praha - Vršovice
Region: Hlavní město Praha 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: roma.skopovy@autosklo-plus.com 📧
Telefon: +420 602521350 📞
Organizace je fyzická osoba
Velikost hospodářského subjektu: Mikropodnik, malý podnik nebo střední podnik
Název: Roman Skopový
Národní registrační číslo: 07121741
Poštovní adresa: Vajdova 1048/27
Poštovní směrovací číslo: 10200
Poštovní město: Praha - Hostivař
Telefon: +420 602531350 📞
Zdroj: OJS 2026/S 158-570249 (2026-08-17)