Pořízení ERP systému pro společnost ACTIVE AGE s. r. o.

ACTIVE AGE s.r.o.

Předmětem plnění je dodávka a implementace informačního systému kategorie ERP pro řízení standardních procesů, infrastrukturních aplikací a specifické agendy společnosti (zadavatele) v segmentu HR blíže definované v příloze č 3 ZD a dále pak smluvní dokumentací, která je definována v příloze č 2 ZD

Termín

Deadline 2026-09-28

Kdo? Cože? Kde?
Historie zadávání veřejných zakázek
Datum Dokument
2026-08-26 Oznámení zadávacího řízení
2026-08-27 Oznámení zadávacího řízení
Oznámení zadávacího řízení (2026-08-26)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Název: Pořízení ERP systému pro společnost ACTIVE AGE s. r. o.
Referenční číslo: Pořízení ERP systému pro společnost ACTIVE AGE s. r. o.
Krátký popis:
Předmětem plnění je dodávka a implementace informačního systému kategorie ERP pro řízení standardních procesů, infrastrukturních aplikací a specifické agendy společnosti (zadavatele) v segmentu HR blíže definované v příloze č 3 ZD a dále pak smluvní dokumentací, která je definována v příloze č 2 ZD
Zobrazit více
Typ smlouvy: Dodávky
Produkty/služby: Balíky programů a informační systémy 📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 0 CZK 💰
Další omezení týkající se místa plnění: Kdekoli v dané zemi
Popis
Interní identifikátor: Pořízení ERP systému pro společnost ACTIVE AGE s. r. o.
Další produkty/služby: Cíl strategického zadávání zakázek: Inovativní nákup
Viz ZD
Zadávání veřejných zakázek na inovativní řešení: Pořizované stavební práce, dodávky nebo služby zahrnují inovaci procesů.
Hlavní místo nebo místo plnění: U Dětské vesničky 502/10, Doubí, 360 07 Karlovy Vary
Země: Česko 🇨🇿
Doba trvání: 75 dní
Kritéria pro udělení ceny
Cena
Cena (vážení): 30
20
Název
Identifikační číslo šarže: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otevřený postup
Právní základ: Směrnice 2014/24/EU
Hlavní prvky řízení: §56 ZZVZ
Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-09-28 10:00:00 📅
Jazyky, ve kterých lze podávat nabídky nebo žádosti o účast: čeština 🗣️
Minimální doba, po kterou musí uchazeč udržovat nabídku v platnosti: 90 dní
Podmínky nabídkového řízení
Požaduje se zaručený nebo kvalifikovaný elektronický podpis nebo pečeť (podle definice v nařízení (EU) č 910/2014)
Elektronická fakturace: Požadována
Bude se používat elektronické objednávání
Elektronická platba bude použita
Kritéria pro udělení ceny
Typ váhy: Váha (procenta, přesně)

Právní, ekonomické, finanční a technické informace
Postup
Použitelné přeshraniční právo: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek

Zadavatel
Jméno a adresy
Název: ACTIVE AGE s.r.o.
Národní registrační číslo: 03047776
Poštovní adresa: Bělohorská 1653/106
Poštovní směrovací číslo: 16900
Poštovní město: Praha - Břevnov
Region: Hlavní město Praha 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: tosovsky@activeage.cz 📧
Telefon: +720 607188808 📞
Adresa profilu kupujícího: https://nen.nipez.cz/Profil/ACTIVEAGE 🌏
Typ zadavatele
Veřejnoprávní subjekt
Hlavní činnost
Služby pro širokou veřejnost
Komunikace
Adresa URL dokumentů: https://nen.nipez.cz/Profil/ACTIVEAGE 🌏
Adresa URL účasti: https://nen.nipez.cz/Profil/ACTIVEAGE 🌏
Elektronické podání: Požadována

Doplňující informace
Tělo recenze
Název: Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
Národní registrační číslo: 65349423
Poštovní adresa: třída Kpt. Jaroše 1926/7
Poštovní směrovací číslo: 60200
Poštovní město: Brno
Region: Jihomoravský kraj 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: posta@uohs.cz 📧
Telefon: +420 542167111 📞
ADRESA URL: https://uohs.gov.cz 🌏
Služba, u které lze získat informace o přezkumném řízení
Stejné jako: Tělo recenze
Postup přezkoumání
Přesné informace o lhůtě (lhůtách) pro přezkumné řízení:
Podmínkou pro podání návrhu k ÚOHS je podání námitek k Zadavateli, které je nutné doručit do 15 dnů ode dne, kdy se stěžovatel dozvěděl o domnělém porušení zákona Zadavatelem, nejpozději však do uzavření smlouvy nebo do chvíle, kdy se soutěž o návrh považuje po výběru návrhu za ukončenou. Námitky proti úkonům oznamovaným v dokumentech, které je Zadavatel povinen podle zákona uveřejnit či odeslat stěžovateli, musí být doručeny Zadavateli do 15 dnů od jejich uveřejnění či doručení stěžovateli. Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání žádostí o účast, musí být námitky proti podmínkám vztahujícím se ke kvalifikaci dodavatele doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání nabídek, musí být námitky proti zadávacím podmínkám doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Námitky proti obsahu výzvy k podání nabídek v dynamickém nákupním systému nebo při zadávání veřejné zakázky na základě rámcové dohody musí být zadavateli doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání nabídek. V soutěži o návrh musí být námitky proti soutěžním podmínkám doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání návrhů. Zadavatel může v zadávací dokumentaci nebo soutěžních podmínkách stanovit, že námitky podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůt podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona. Námitky proti dobrovolnému oznámení o záměru uzavřít smlouvu podle § 212 odst. 2 zákona musí být doručeny Zadavateli do 30 dnů od uveřejnění tohoto oznámení. Zadavatel je povinen námitky vyřídit do 15 dnů. Návrh je nutné doručit ÚOHS i Zadavateli do 10 dnů ode dne, v němž stěžovatel obdržel rozhodnutí, kterým Zadavatel námitky odmítnul nebo do 25 dnů od odeslání námitek, pokud Zadavatel o námitkách nerozhodl. Po uzavření smlouvy na veřejnou zakázku či rámcové dohody lze podat pouze návrh na uložení zákazu plnění smlouvy, a to i bez předchozího podání námitek. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy způsobem podle § 212 odst. 2 zákona s uvedením důvodu pro zadání veřejné zakázky bez uveřejnění oznámení o zahájení zadávacího řízení, předběžného oznámení nebo výzvy k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy podle § 254 odstavce 1 písm. d) zákona doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy na základě rámcové dohody podle § 137 zákona nebo oznámení o uzavření smlouvy v dynamickém nákupním systému podle § 142 zákona, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Ve lhůtě pro doručení návrhu je navrhovatel povinen složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z nabídkové ceny navrhovatele za celou dobu plnění veřejné zakázky nebo za dobu prvních čtyř let plnění v případě smluv na dobu neurčitou, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že navrhovatel nemůže stanovit celkovou nabídkovou cenu, je povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč. Jde-li o řízení o přezkoumání postupu pro zadávání koncesí, je navrhovatel povinen ve lhůtě pro doručení návrhu složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z předpokládané hodnoty koncese uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že Zadavatel neuveřejní ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele předpokládanou hodnotu koncese, je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění koncesní smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč.
Zobrazit více
Informace o elektronických pracovních postupech
Elektronická fakturace bude akceptována
Zdroj: OJS 2026/S 165-593246 (2026-08-26)
Oznámení zadávacího řízení (2026-08-27)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 0 CZK 💰

Postup
Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-09-29 10:00:00 📅

Změny
Text, který je třeba opravit v původním oznámení
Identifikační číslo šarže: LOT-0001
Nová hodnota
Text: aktualizace lhůty pro podání nabídek
Další doplňující informace
aktualizace lhůty pro podání nabídek
Hlavní důvod změny: Oprava chyb kupujícího
Informace o změnách
Znění předchozího oznámení, které má být změněno: 593246-2026
Zdroj: OJS 2026/S 166-594607 (2026-08-27)