Projektové a inženýrské služby pro přípravu a realizaci stavby "ČOV Volyně"

Město Volyně

Zhotovení projektových dokumentací: ve stupni pro povolení stavby, ve stupni pro provádění stavby, v rozsahu podle platného stavebního zákona a prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu - hydrogeologický a geologický průzkum dotčené lokality - geodetické zaměření lokality - technologický návrh ČOV, který bude zpracován pomocí matematického modelování - projednání projektové dokumentace ve stupni pro povolení stavby s dotčenými orgány - zajištění vydání pravomocného povolení stavby - stanovení způsobu likvidace odpadu, způsob použití přesunů hmot - vypracování plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) na staveništi - vypracování oceněného rozpočtu a slepého soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr - poskytnutí součinnosti a technické pomoci v zadávacím řízení na výběr zhotovitele dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů - výkon dozoru projektanta (pozn.: dříve autorského dozoru) - veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektové dokumentace a získání povolení stavby pro budoucí veřejnou zakázku na stavební práce s názvem „ČOV Volyně“.

Termín

Deadline 2026-09-25

Kdo? Cože? Kde?
Historie zadávání veřejných zakázek
Datum Dokument
2026-08-24 Oznámení zadávacího řízení
Oznámení zadávacího řízení (2026-08-24)
Objekt
Rozsah veřejné zakázky
Název: Projektové a inženýrské služby pro přípravu a realizaci stavby "ČOV Volyně"
Krátký popis:
Zhotovení projektových dokumentací: ve stupni pro povolení stavby, ve stupni pro provádění stavby, v rozsahu podle platného stavebního zákona a prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu - hydrogeologický a geologický průzkum dotčené lokality - geodetické zaměření lokality - technologický návrh ČOV, který bude zpracován pomocí matematického modelování - projednání projektové dokumentace ve stupni pro povolení stavby s dotčenými orgány - zajištění vydání pravomocného povolení stavby - stanovení způsobu likvidace odpadu, způsob použití přesunů hmot - vypracování plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) na staveništi - vypracování oceněného rozpočtu a slepého soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr - poskytnutí součinnosti a technické pomoci v zadávacím řízení na výběr zhotovitele dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů - výkon dozoru projektanta (pozn.: dříve autorského dozoru) - veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektové dokumentace a získání povolení stavby pro budoucí veřejnou zakázku na stavební práce s názvem „ČOV Volyně“.
Zobrazit více
Typ smlouvy: Služby
Produkty/služby: Architektonické, technické a zeměměřičské služby 📦
Popis
Interní identifikátor: VZ-134/26-2026
Tato zakázka je vhodná i pro malé a střední podniky
Další informace:
(Odhadovaná) délka trvání od uzavření smlouvy do ukončení veřejné zakázky, nebo rámcové dohody včetně vyhrazených změn závazku a prodloužení uvedená v tomto formuláři je pouze orientační. Lhůta realizace jednotlivých fází díla je uvedena v zadávací dokumentaci.
Zobrazit více
Další produkty/služby: Hlavní místo nebo místo plnění:
stavba se nachází v k.ú. Volyně, lokalita severovýchodního okraje města Volyně u řeky Volyňky
Země: Česko 🇨🇿
Místo plnění: Jihočeský kraj 🏙️
Doba trvání: 21 měsíců
Název
Identifikační číslo šarže: LOT-0001

Postup
Typ postupu
Otevřený postup
Právní základ: Směrnice 2014/24/EU
Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-09-25 08:00:00 📅
Podmínky pro zahájení nabídkového řízení: 2026-09-25 08:00:00 📅
Podmínky pro otevírání nabídek (místo): Vzhledem k tomu, že nabídky budou podávat dodavatelé výhradně v elektronické podobě, nekoná se veřejné otevírání nabídek.
Jazyky, ve kterých lze podávat nabídky nebo žádosti o účast: čeština 🗣️
Minimální doba, po kterou musí uchazeč udržovat nabídku v platnosti: 4 měsíců
Podmínky nabídkového řízení
Požaduje se zaručený nebo kvalifikovaný elektronický podpis nebo pečeť (podle definice v nařízení (EU) č 910/2014)
Datum otevření: 2026-09-25 08:00:00 📅
Místo:
Vzhledem k tomu, že nabídky budou podávat dodavatelé výhradně v elektronické podobě, nekoná se veřejné otevírání nabídek.
Elektronická fakturace: Požadována
Bude se používat elektronické objednávání
Elektronická platba bude použita

Právní, ekonomické, finanční a technické informace
Postup
Použitelné přeshraniční právo: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek

Zadavatel
Jméno a adresy
Název: Město Volyně
Národní registrační číslo: 00252000
Poštovní adresa: náměstí Svobody 41
Poštovní směrovací číslo: 387 01
Poštovní město: Volyně
Region: Jihočeský kraj 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
Kontaktní místo: STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o., Průběžná 2521/48, 370 04 České Budějovice, Kristýna Soukupová, jednatelka
E-mail: soukupova@stav-poradna.cz 📧
Telefon: +420 387330460 📞
Adresa profilu kupujícího: https://nen.nipez.cz/profil/mestovolyne 🌏
Typ zadavatele
Regionální či místní orgán
Hlavní činnost
Služby pro širokou veřejnost
Komunikace
Adresa URL dokumentů: https://nen.nipez.cz/profil/mestovolyne 🌏
Adresa URL účasti: https://nen.nipez.cz/profil/mestovolyne 🌏
Elektronické podání: Požadována

Doplňující informace
Tělo recenze
Název: Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
Národní registrační číslo: 65349423
Poštovní adresa: třída Kpt. Jaroše 1926/7
Poštovní směrovací číslo: 60200
Poštovní město: Brno
Region: Jihomoravský kraj 🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: posta@uohs.cz 📧
Telefon: +420 542167111 📞
ADRESA URL: https://uohs.gov.cz 🌏
Služba, u které lze získat informace o přezkumném řízení
Stejné jako: Tělo recenze
Postup přezkoumání
Přesné informace o lhůtě (lhůtách) pro přezkumné řízení:
Podmínkou pro podání návrhu k ÚOHS je podání námitek k Zadavateli, které je nutné doručit do 15 dnů ode dne, kdy se stěžovatel dozvěděl o domnělém porušení zákona Zadavatelem, nejpozději však do uzavření smlouvy nebo do chvíle, kdy se soutěž o návrh považuje po výběru návrhu za ukončenou. Námitky proti úkonům oznamovaným v dokumentech, které je Zadavatel povinen podle zákona uveřejnit či odeslat stěžovateli, musí být doručeny Zadavateli do 15 dnů od jejich uveřejnění či doručení stěžovateli. Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání žádostí o účast, musí být námitky proti podmínkám vztahujícím se ke kvalifikaci dodavatele doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání nabídek, musí být námitky proti zadávacím podmínkám doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Námitky proti obsahu výzvy k podání nabídek v dynamickém nákupním systému nebo při zadávání veřejné zakázky na základě rámcové dohody musí být zadavateli doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání nabídek. V soutěži o návrh musí být námitky proti soutěžním podmínkám doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání návrhů. Zadavatel může v zadávací dokumentaci nebo soutěžních podmínkách stanovit, že námitky podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůt podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona. Námitky proti dobrovolnému oznámení o záměru uzavřít smlouvu podle § 212 odst. 2 zákona musí být doručeny Zadavateli do 30 dnů od uveřejnění tohoto oznámení. Zadavatel je povinen námitky vyřídit do 15 dnů. Návrh je nutné doručit ÚOHS i Zadavateli do 10 dnů ode dne, v němž stěžovatel obdržel rozhodnutí, kterým Zadavatel námitky odmítnul nebo do 25 dnů od odeslání námitek, pokud Zadavatel o námitkách nerozhodl. Po uzavření smlouvy na veřejnou zakázku či rámcové dohody lze podat pouze návrh na uložení zákazu plnění smlouvy, a to i bez předchozího podání námitek. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy způsobem podle § 212 odst. 2 zákona s uvedením důvodu pro zadání veřejné zakázky bez uveřejnění oznámení o zahájení zadávacího řízení, předběžného oznámení nebo výzvy k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy podle § 254 odstavce 1 písm. d) zákona doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy na základě rámcové dohody podle § 137 zákona nebo oznámení o uzavření smlouvy v dynamickém nákupním systému podle § 142 zákona, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Ve lhůtě pro doručení návrhu je navrhovatel povinen složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z nabídkové ceny navrhovatele za celou dobu plnění veřejné zakázky nebo za dobu prvních čtyř let plnění v případě smluv na dobu neurčitou, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že navrhovatel nemůže stanovit celkovou nabídkovou cenu, je povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč. Jde-li o řízení o přezkoumání postupu pro zadávání koncesí, je navrhovatel povinen ve lhůtě pro doručení návrhu složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z předpokládané hodnoty koncese uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že Zadavatel neuveřejní ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele předpokládanou hodnotu koncese, je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění koncesní smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč.
Zobrazit více
Informace o elektronických pracovních postupech
Elektronická fakturace bude akceptována
Zdroj: OJS 2026/S 163-585961 (2026-08-24)