Předmětem plnění je dodávka, montáž, uvedení do provozu a předání kompletní havarijní napájecí stanice EN1 určené pro dochlazování kotlů K1 a K2. Součástí plnění je zejména: • vícestupňové napájecí čerpadlo včetně pohonu • elektromotor • frekvenční měnič • softstartér jako záložní způsob spouštění • záložní zdroj UPS včetně bateriového systému • transformátor 6/0,4 kV • podružný NN rozvaděč • místní skříň ovládání (MSO) • úprava řízení a napojení do ŘS • provedení všech zkoušek • výchozí revize el. Zařízení • kompletní projektová a provozní dokumentace Vybraný dodavatel odpovídá za komplexní funkčnost celého zařízení jako funkčního celku.
Termín
Lhůta pro podání nabídek byla 2026-05-26.
Veřejná zakázka byla zveřejněna na 2026-04-23.
Dodavatelé
V rozhodnutích o udělení zakázky nebo v jiné zadávací dokumentaci jsou uvedeni tito dodavatelé:
Oznámení zadávacího řízení (2026-04-23) Objekt Rozsah veřejné zakázky
Název: Havarijní napájecí stanice EN1
Referenční číslo: Havarijní napájecí stanice EN1
Krátký popis:
Předmětem plnění je dodávka, montáž, uvedení do provozu a předání kompletní havarijní napájecí stanice EN1 určené pro dochlazování kotlů K1 a K2.
Součástí plnění je zejména:
• vícestupňové napájecí čerpadlo včetně pohonu
• elektromotor
• frekvenční měnič
• softstartér jako záložní způsob spouštění
• záložní zdroj UPS včetně bateriového systému
• transformátor 6/0,4 kV
• podružný NN rozvaděč
• místní skříň ovládání (MSO)
• úprava řízení a napojení do ŘS
• provedení všech zkoušek
• výchozí revize el. Zařízení
• kompletní projektová a provozní dokumentace
Vybraný dodavatel odpovídá za komplexní funkčnost celého zařízení jako funkčního celku.
Předmětem plnění je dodávka, montáž, uvedení do provozu a předání kompletní havarijní napájecí stanice EN1 určené pro dochlazování kotlů K1 a K2.
Součástí plnění je zejména:
• vícestupňové napájecí čerpadlo včetně pohonu
• elektromotor
• frekvenční měnič
• softstartér jako záložní způsob spouštění
• záložní zdroj UPS včetně bateriového systému
• transformátor 6/0,4 kV
• podružný NN rozvaděč
• místní skříň ovládání (MSO)
• úprava řízení a napojení do ŘS
• provedení všech zkoušek
• výchozí revize el. Zařízení
• kompletní projektová a provozní dokumentace
Vybraný dodavatel odpovídá za komplexní funkčnost celého zařízení jako funkčního celku.
Typ smlouvy: Dodávky
Produkty/služby: Čerpadla📦
Odhadovaná hodnota bez DPH: 11 000 000 CZK 💰
Popis
Interní identifikátor: Havarijní napájecí stanice EN1
Tato zakázka je vhodná i pro malé a střední podniky ✅
Další produkty/služby:
Země: Česko 🇨🇿
Místo plnění: Jihočeský kraj
🏙️
Doba trvání: 7 měsíců Doba trvání
Datum zahájení: 2026-06-15 📅
Kritéria pro udělení ceny
Cena ✅
Cena (vážení): 60
Kritérium kvality (název): Zkušenosti vedoucího týmu
Kritérium kvality (váha): 20
Kritérium kvality (název): Délka záruční doby
Název
Identifikační číslo šarže: LOT-0001
Postup Typ postupu
Otevřený postup ✅
Právní základ: Směrnice 2014/24/EU
Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-05-26 10:00:00 📅
Jazyky, ve kterých lze podávat nabídky nebo žádosti o účast: čeština 🗣️
Minimální doba, po kterou musí uchazeč udržovat nabídku v platnosti: 4 měsíců Podmínky nabídkového řízení
Požaduje se zaručený nebo kvalifikovaný elektronický podpis nebo pečeť (podle definice v nařízení (EU) č 910/2014)
Je požadována záruka ✅
Elektronická fakturace: Požadována
Bude se používat elektronické objednávání ✅
Elektronická platba bude použita ✅ Kritéria pro udělení ceny
Typ váhy: Váha (procenta, přesně)
Právní, ekonomické, finanční a technické informace Postup
Použitelné přeshraniční právo: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Doplňující informace Tělo recenze
Název: Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
Národní registrační číslo: 65349423
Poštovní adresa: třída Kpt. Jaroše 1926/7
Poštovní směrovací číslo: 60200
Poštovní město: Brno
Region: Jihomoravský kraj
🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: posta@uohs.cz📧
Telefon: +420 542167111📞
ADRESA URL: https://uohs.gov.cz🌏 Služba, u které lze získat informace o přezkumném řízení Stejné jako: Tělo recenze Postup přezkoumání
Přesné informace o lhůtě (lhůtách) pro přezkumné řízení:
Podmínkou pro podání návrhu k ÚOHS je podání námitek k Zadavateli, které je nutné doručit do 15 dnů ode dne, kdy se stěžovatel dozvěděl o domnělém porušení zákona Zadavatelem, nejpozději však do uzavření smlouvy nebo do chvíle, kdy se soutěž o návrh považuje po výběru návrhu za ukončenou.
Námitky proti úkonům oznamovaným v dokumentech, které je Zadavatel povinen podle zákona uveřejnit či odeslat stěžovateli, musí být doručeny Zadavateli do 15 dnů od jejich uveřejnění či doručení stěžovateli.
Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání žádostí o účast, musí být námitky proti podmínkám vztahujícím se ke kvalifikaci dodavatele doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty.
Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání nabídek, musí být námitky proti zadávacím podmínkám doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Námitky proti obsahu výzvy k podání nabídek v dynamickém nákupním systému nebo při zadávání veřejné zakázky na základě rámcové dohody musí být zadavateli doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání nabídek. V soutěži o návrh musí být námitky proti soutěžním podmínkám doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání návrhů. Zadavatel může v zadávací dokumentaci nebo soutěžních podmínkách stanovit, že námitky podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůt podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona.
Námitky proti dobrovolnému oznámení o záměru uzavřít smlouvu podle § 212 odst. 2 zákona musí být doručeny Zadavateli do 30 dnů od uveřejnění tohoto oznámení.
Zadavatel je povinen námitky vyřídit do 15 dnů. Návrh je nutné doručit ÚOHS i Zadavateli do 10 dnů ode dne, v němž stěžovatel obdržel rozhodnutí, kterým Zadavatel námitky odmítnul nebo do 25 dnů od odeslání námitek, pokud Zadavatel o námitkách nerozhodl.
Po uzavření smlouvy na veřejnou zakázku či rámcové dohody lze podat pouze návrh na uložení zákazu plnění smlouvy, a to i bez předchozího podání námitek. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy způsobem podle § 212 odst. 2 zákona s uvedením důvodu pro zadání veřejné zakázky bez uveřejnění oznámení o zahájení zadávacího řízení, předběžného oznámení nebo výzvy k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy podle § 254 odstavce 1 písm. d) zákona doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy na základě rámcové dohody podle § 137 zákona nebo oznámení o uzavření smlouvy v dynamickém nákupním systému podle § 142 zákona, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy.
Ve lhůtě pro doručení návrhu je navrhovatel povinen složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z nabídkové ceny navrhovatele za celou dobu plnění veřejné zakázky nebo za dobu prvních čtyř let plnění v případě smluv na dobu neurčitou, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že navrhovatel nemůže stanovit celkovou nabídkovou cenu, je povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč. Jde-li o řízení o přezkoumání postupu pro zadávání koncesí, je navrhovatel povinen ve lhůtě pro doručení návrhu složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z předpokládané hodnoty koncese uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že Zadavatel neuveřejní ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele předpokládanou hodnotu koncese, je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění koncesní smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč.
Přesné informace o lhůtě (lhůtách) pro přezkumné řízení
Podmínkou pro podání návrhu k ÚOHS je podání námitek k Zadavateli, které je nutné doručit do 15 dnů ode dne, kdy se stěžovatel dozvěděl o domnělém porušení zákona Zadavatelem, nejpozději však do uzavření smlouvy nebo do chvíle, kdy se soutěž o návrh považuje po výběru návrhu za ukončenou.
Námitky proti úkonům oznamovaným v dokumentech, které je Zadavatel povinen podle zákona uveřejnit či odeslat stěžovateli, musí být doručeny Zadavateli do 15 dnů od jejich uveřejnění či doručení stěžovateli.
Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání žádostí o účast, musí být námitky proti podmínkám vztahujícím se ke kvalifikaci dodavatele doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty.
Pokud je v zadávacím řízení stanovena lhůta pro podání nabídek, musí být námitky proti zadávacím podmínkám doručeny Zadavateli nejpozději do skončení této lhůty. Námitky proti obsahu výzvy k podání nabídek v dynamickém nákupním systému nebo při zadávání veřejné zakázky na základě rámcové dohody musí být zadavateli doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání nabídek. V soutěži o návrh musí být námitky proti soutěžním podmínkám doručeny nejpozději do konce lhůty pro podání návrhů. Zadavatel může v zadávací dokumentaci nebo soutěžních podmínkách stanovit, že námitky podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůt podle § 242 odst. 3 nebo 4 zákona.
Námitky proti dobrovolnému oznámení o záměru uzavřít smlouvu podle § 212 odst. 2 zákona musí být doručeny Zadavateli do 30 dnů od uveřejnění tohoto oznámení.
Zadavatel je povinen námitky vyřídit do 15 dnů. Návrh je nutné doručit ÚOHS i Zadavateli do 10 dnů ode dne, v němž stěžovatel obdržel rozhodnutí, kterým Zadavatel námitky odmítnul nebo do 25 dnů od odeslání námitek, pokud Zadavatel o námitkách nerozhodl.
Po uzavření smlouvy na veřejnou zakázku či rámcové dohody lze podat pouze návrh na uložení zákazu plnění smlouvy, a to i bez předchozího podání námitek. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy způsobem podle § 212 odst. 2 zákona s uvedením důvodu pro zadání veřejné zakázky bez uveřejnění oznámení o zahájení zadávacího řízení, předběžného oznámení nebo výzvy k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy. Návrh na uložení zákazu plnění smlouvy podle § 254 odstavce 1 písm. d) zákona doručí navrhovatel ÚOHS a ve stejnopisu Zadavateli do 30 dnů ode dne, kdy Zadavatel uveřejnil oznámení o uzavření smlouvy na základě rámcové dohody podle § 137 zákona nebo oznámení o uzavření smlouvy v dynamickém nákupním systému podle § 142 zákona, nejpozději však do 6 měsíců od uzavření této smlouvy.
Ve lhůtě pro doručení návrhu je navrhovatel povinen složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z nabídkové ceny navrhovatele za celou dobu plnění veřejné zakázky nebo za dobu prvních čtyř let plnění v případě smluv na dobu neurčitou, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že navrhovatel nemůže stanovit celkovou nabídkovou cenu, je povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč. Jde-li o řízení o přezkoumání postupu pro zadávání koncesí, je navrhovatel povinen ve lhůtě pro doručení návrhu složit na účet ÚOHS kauci ve výši 1 % z předpokládané hodnoty koncese uveřejněné ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele, nejméně však ve výši 50 000 Kč, nejvýše ve výši 10 000 000 Kč. V případě, že Zadavatel neuveřejní ve Věstníku veřejných zakázek nebo na profilu Zadavatele předpokládanou hodnotu koncese, je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 100 000 Kč. V případě návrhu na uložení zákazu plnění koncesní smlouvy je navrhovatel povinen složit kauci ve výši 200 000 Kč.
Informace o elektronických pracovních postupech
Elektronická fakturace bude akceptována
Zdroj: OJS 2026/S 080-282924 (2026-04-23)
Oznámení zadávacího řízení (2026-05-14) Objekt Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 11 000 000 CZK 💰
Postup Administrativní informace
Lhůta pro doručení nabídek nebo žádostí o účast: 2026-06-05 10:00:00 📅
Změny Text, který je třeba opravit v původním oznámení
Identifikační číslo šarže: LOT-0001 Nová hodnota
Text: Aktualizace lhůty pro podání nabídek dle Vysvětlení ZD č. 3
Další doplňující informace
Aktualizace lhůty pro podání nabídek dle Vysvětlení ZD č. 3
Hlavní důvod změny: Informace aktualizovány
Informace o změnách
Znění předchozího oznámení, které má být změněno: 282924-2026
Zdroj: OJS 2026/S 094-334607 (2026-05-14)
Oznámení o zadání zakázky (2026-08-20) Objekt Rozsah veřejné zakázky
Odhadovaná hodnota bez DPH: 11 000 000 CZK 💰
Celková hodnota veřejné zakázky (bez DPH): 11 974 000 CZK 💰
Zadání zakázky
Přidělení zakázky/parcely ✅ Přezkumná řízení
Počet žadatelů/stěžovatelů: 0
Identifikační číslo šarže: LOT-0001
Číslo smlouvy: 112/26
Datum uzavření smlouvy: 2026-08-10 📅
Informace o nabídkách
Počet obdržených nabídek: 2
Počet nabídek přijatých elektronickými prostředky: 2
Počet nabídek obdržených od malých a středních podniků: 2
Počet nabídek obdržených od uchazečů ze zemí mimo EU: 0
Počet nabídek obdržených od uchazečů z jiných členských států EU: 0
Informace o hodnotě zakázky/dílu (bez DPH)
Celková hodnota zakázky/dílu: 11 974 000 CZK 💰
Nabídka byla hodnocena
Řazení na seznamu vítězů: 1
Identifikátor nabídky: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern Informace o subdodávkách
Procentní podíl subdodávky je znám ✅
Identifikátor části nebo skupiny částí: LOT-0001
Podíl (%): 45
Zakázka bude pravděpodobně zadána subdodavatelům ✅ Název a adresa dodavatele
Název: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
Národní registrační číslo: 15890317
Poštovní adresa: Klíčova 2300/6
Poštovní směrovací číslo: 14900
Poštovní město: Praha - Chodov
Region: Hlavní město Praha
🏙️
Země: Česko 🇨🇿
E-mail: info-cz@ksb.com📧
Telefon: +420 606901776📞
Velikost hospodářského subjektu: Mikropodnik, malý podnik nebo střední podnik
Zdroj: OJS 2026/S 161-579427 (2026-08-20)
Nové veřejné zakázky v souvisejících kategoriích 🆕