Veřejné zakázky: Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie

14 aktivní zadávání veřejných zakázek

Nedávné veřejné zakázky na ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie v Česko

2026-08-24   Deadline 2026-09-29   Rámcová dohoda na nákup PHM a ELTO 2026-28 (Veterinární univerzita Brno)
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody (dále také „dohoda“) s více dodavateli pohonných hmot (dále jen „PHM“) a s více dodavateli extra lehkého topného oleje (dále jen „ELTO“). Zadavatel bude při jednotlivých dodávkách postupovat v souladu s § 135 ZZVZ - postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Jednotlivé nákupy PHM a ELTO tak budou realizovány na základě nabídek podaných na každé dílčí plnění. Detailní požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, … Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-19   Deadline 2026-09-22   Dodávky topného oleje pro DSP Tmavý Důl na období 2026 - 2028 (Domov sociální péče Tmavý Důl)
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky topného oleje extra lehkého nízkosirného (dále také jen „TOEL“), do dvou tankerů v Domově sociální péče Tmavý Důl (dále také jen „úložiště paliva“) pro potřeby zadavatele v předpokládaném množství 170.000 litrů po dobu účinnosti rámcové dohody ve smyslu § 131 zákona (dále jen „rámcová dohoda“) dle specifikace v příloze č. 3 zadávacích podmínek. Výsledkem veřejné zakázky bude uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním vybraným dodavatelem. Na … Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-14   Deadline 2026-09-29   FVE VAS, ÚV Znojmo a ČOV Dobšice (Vodárenská akciová společnost, a.s.)
Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování fotovoltaických elektráren a bateriových úložišť ve dvou areálech zadavatele, dle této zadávací dokumentace a jejich příloh. Zadavatel uzavře smlouvu s vybraným dodavatelem. Předmětem veřejné zakázky je pořízení, výstavba a instalace fotovoltaické elektrárny a bateriového úložiště v areálu: úpravny vody Znojmo (dále jen „ÚV Znojmo“) o celkovém povoleném výkonu 332,64 kW, počtu 616 kusů fotovoltaických panelů s výkonem 540 Wp a o celkovém počtu 3 kusů … Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-14   Deadline 2026-09-14   VLRZ - FVE - VZ Měřín a VRÚ Slapy (Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace)
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení/dodávka fotovoltaické elektrárny vč. technologií a inženýrských sítí na střechách stávajících objektů Vojenské zotavovny Měřín a Vojenského rehabilitačního ústavu Slapy, jejich uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-13   Deadline 2026-09-16   Radiofarmaka 18F-Fluorocholin (Fakultní nemocnice Hradec Králové)
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky radiofarmaka 18F-Fluorocholin (dále jen 18F-FCH) pro humánní vyšetření metodou PET/CT, ve formě injekčního roztoku (pro i.v. podání) s objemovou aktivitou v rozsahu od 0,5 do 3 GBq/ml k referenčnímu času z objednávky, v jedné lahvičce o objemu 10 ml, (umožňující opakovaný odběr roztoku), po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele a s nimi spojených služeb, tj. dodávka včetně dopravy na pracoviště zadavatele. Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-11   Deadline 2026-09-18   Dodávky topného oleje extra lehkého 2026/2027 (Armádní servisní, příspěvková organizace)
Předmětem veřejné zakázky specifikované v této zadávací dokumentaci ( jsou dodávky topného oleje extra lehkého kód nomenklatury 27101943 ( „TOEL“ nebo též „palivo“), a to včetně jejich dopravy do odběrných míst a jejich přečerpání do zásobníků (úložišť) zadavatele, které se nacházejí v odběrných místech. Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-10   Deadline 2026-09-10   Sdružené služby dodávky elektřiny pro město Petřvald a jeho příspěvkové organizace pro období 1.4.2027 do 31.3.2029 (Město Petřvald)
Sdružené služby dodávky elektřiny pro do odběrných míst města Petřvald a jeho příspěvkových organizací Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-07   Deadline 2026-09-18   Město Železná Ruda – instalace komunální FVE (Město Železná Ruda)
Dodávka a instalace všech FVE jako celek, které jsou předmětem projektů v systému AIS SFZP ČR pod registračními čísly: • 7221300910 - „Město Železná Ruda - instalace komunální FVE I“, • 7221300911 - „Město Železná Ruda - instalace komunální FVE II“, s řízením chodu FVE s uplatněním komunitní energetiky. Podrobný popis předmětu VZ: Podrobné informace k předmětu VZ jsou uvedeny v SSTŘ (příloha SSTŘ č. 1 - SSTŘ č. 10) pro místa plnění VZ. Výstup VZ: Uzavření Návrhu Smlouvy o dílo (dále jen „Smlouvy“) … Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-07   Deadline 2026-09-14   Dodávky benzinu lékařského pro laboratorní a zdravotnické použití (Všeobecná fakultní nemocnice v Praze)
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky Benzinu lékařského pro laboratorní a zdravotnické použití pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-05   Deadline 2026-09-22   RD na dodávky arktické nafty (ČEZ, a. s.)
Předmětem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody na zajištění dodávek arktické nafty tř. 2. Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-05   Deadline 2026-09-22   RD na dodávky motorové nafty (ČEZ, a. s.)
Předmětem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody na zajištění dodávek motorové nafty tř. B,D,F. Zobrazit zadávací řízení »
2026-08-02   Deadline 2026-09-04   FVE Bystřice n. Pernštejnem (Město Bystřice nad Pernštejnem)
Předmětem zakázky je realizace díla – dodávka a montáž tří fotovoltaických systémů, včetně montáže a zapojení. Dílo bude provedeno v rozsahu přiložené projektové dokumentace a výkazů výměr. Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-27   Deadline 2026-09-03   Uzavření rámcové dohody na dodávky motorové nafty dle ČSN EN 590 (656506) (Dopravní podnik města Brna, a.s.)
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové kupní dohody s dodavateli, kteří budou pro zadavatele zajišťovat dodávky motorové nafty dle aktuálně platné ČSN EN 590 (656506) v letech 2027-2031, a to na základě výzev k podání nabídky (přílohy č. 2 - Výzva k podání nabídek rámcové dohody). Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-23   FVE ve městě Nové Hrady (Město Nové Hrady)
Předmětem veřejné zakázky je dodání, montáž a zprovoznění fotovoltaických elektráren na střechy 10 objektů ve městě Nové Hrady. V rámci realizace nové střechy na objektu v Byňově bude odstranění stávající eternitové (azbestové) střechy provedeno poddodavatelem zhotovitele, který je odborně způsobilý k nakládání s materiály obsahujícími azbest dle platných právních předpisů (zejména zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech). Zadavatel upozorňuje, že tyto … Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-22   Dodávka olejových kapalin pro provoz vozidel (Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost)
Dodávka olejových kapalin do motorů vozidel a do automatických převodovek Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-22   DODÁVKY NAFTY PRO TSM LITOMĚŘICE (Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace)
Předmět zadávacího řízení: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle ust. § 131 ZZVZ mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, a to na dobu 4 let (dále jen „rámcová smlouva“). Předmět veřejné zakázky: Předmětem plnění veřejných zakázek na základě rámcové smlouvy jsou dodávky motorové nafty (motorová nafta splňující požadavky ČSN EN 590, s obsahem FAME do 7 %) dodavatelem do nádrží zadavatele nacházející se v areálech zadavatele (Litoměřice, Třeboutice). Předmět a podmínky plnění jsou … Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-20   Instalace FVE na krajských organizacích (Moravskoslezský kraj)
Předmětem veřejné zakázky je instalace fotovoltaických elektráren na budovách organizací zřizovaných Moravskoslezským krajem. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 6 částí. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace. Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-20   FVE na střeše nového parkoviště s heliportem Nemocnice České Budějovice (Nemocnice České Budějovice, a.s.)
Vybudování fotovoltaické elektrárny na střeše budovy novostavby patrových garáží s heliportem v areálu nemocnice České Budějovice, a.s., o celkovém výkonu minimálně 1 394,94 kWp. Jako zdroj bude instalováno 2 082 ks fotovoltaických panelů o výkonu každého panelu minimálně 670 Wp. Každé dva panely fotovoltaického pole budou připojeny k optimizérům a rozděleny na části (stringy). Každý string bude připojen k samostatnému vstupu střídače. Celkem bude použito dvanáct střídačů o výkonu minimálně 100kW a jeden … Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-20   Rámcová dohoda na poskytování dodávek určených druhů minerálních olejů na paritě ITT, 2027 (ČEPRO, a.s.)
Na základě Rámcové dohody budou zadavateli dodávány minerální oleje dle níže uvedeného předpokládaného množství a druhu: benzin automobilový BA 95 Super v maximálním množství 350.000 m3 v následujících kvalitativních variantách: BA 95 Super E5; Preblend BA 95 E5; Preblend BA 95 E10; BA 95 Super E10 a dále nafta motorová třídy B, D, F v maximálním množství 1.000.000 m3. Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-17   Fotovoltaická elektrárna Jindřichův Hradec, Jarošovská 746 (Město Jindřichův Hradec)
Předmětem veřejné zakázky je stavba fotovoltaické elektrárny s instalovaným výkonem 99 kWp + DC/AC 3f 2x střídač 45 kW na střeše základní školy na adrese: Jindřichův Hradec, Jarošovská 746/II, umístěné na pavilonu učeben I. stupně (p. č. 2497/4) a pavilonu školní jídelny (p.č. 2497/5) s jejím propojením do nové trafostanice přes pozemek p. č. 2497/3. Součástí zakázky je dále úprava a doplnění systému ochrany před bleskem v souvislosti s instalací výrobny, úprava hlavního rozvaděče v objektu jídelny, … Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-13   Čerpání pohonných hmot prostřednictvím platebních karet (Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace)
Předmětem plnění zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 48 měsíců. Na jejím základě bude zadavatel průběžně, dle své aktuální potřeby, čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic zajištěných vybraným dodavatelem. Čerpání bude probíhat bezhotovostně, prostřednictvím platebních karet. Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-10   „Nákup pohonných hmot prostřednictvím odběrových (palivových) karet“ (Fakultní nemocnice Ostrava)
7.1 Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka/odběr pohonných hmot a ostatních provozních kapalin, prostřednictvím odběrových (palivových) karet (dále jen „odběrových karet“ nebo „palivových karet“) na odběrových místech čerpacích stanic na území České republiky i v zahraničí (Evropa), pro vozidla a pracovní stroje zadavatele FN Ostrava a jeho detašovaná pracoviště, resp. LDN Klokočov, RÚ Hrabyně a RÚ Chuchelná, a to na období čtyř let. Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-09   Dodávky radiofarmaka FLUORDOPA (18F) pro pozitronovou emisní tomografii. (Fakultní nemocnice Motol a Homolka)
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek radiofarmaka FLUORDOPA (18F) pro pozitronovou emisní tomografii pro PET centrum pracoviště Homolka, a to po dobu 24 měsíců ode dne nabytí účinnosti rámcové dohody mezi zadavatelem a dodavatelem. Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-08   NÁKUP ELEKTRICKÉ ENERGIE NA OBDOBÍ OD 1. 1. 2027 DO 31. 12. 2028 (Město Kadaň)
Předmětem veřejné zakázky je postupný nákup elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého a vysokého napětí v předpokládaném souhrnném množství 10 244 MWh pro období od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2028, sestávající z předpokládané celkové spotřeby ve výši 5 894 MWh v napěťové hladině nízkého napětí a předpokládané celkové spotřeby ve výši 4 350 MWh v napěťové hladině vysokého napětí. Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-03   FVE pro objekty městyse Jince (Městys Jince)
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na realizaci díla s názvem: „FVE pro objekty městyse Jince”. Účelem dodávek je instalace jednotlivých systémů fotovoltaických elektráren (dále jen “FVE”) na objekty městyse Jince zajišťující výrobu elektrické energie, primárně určené pro vlastní spotřebu jednotlivých objektů, s možností dodávek přebytků do distribuční soustavy. V rámci veřejné zakázky bude provedena instalace fotovoltaických elektráren (FVE) na celkem sedmi objektech městyse … Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-02   Fotovoltaické elektrárny formou Design and Build – Balíček 4 (Královéhradecký kraj)
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž fotovoltaických elektráren na střechy budov jednotlivých organizací dle Přílohy č. 3 Zadávacích podmínek – seznamu organizací formou Design and Build, včetně zaškolení odpovědných pracovníků zadavatele. Vlastníkem budov je Královéhradecký kraj a FVE bude sloužit pro výrobu elektrické energie, která bude spotřebována v rámci provozu jednotlivých objektů s povolenými přetoky nevyužité elektrické energie do distribuční soustavy a bude využívána ke sdílení. … Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-02   Rozvoj OZE v Ústeckém kraji – I. etapa – I. fáze Sdružené projekty (Ústecký kraj)
Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části, jak to umožňuje ustanovení § 35 a § 101 zákona: 1. část – VOŠ a SOŠ, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, p. o. - Školní statek Vědomice - výstavba zdroje FVE s výkonem 53 kWp 2. část - CSP Litoměřice, p. o. - DSP Chotěšov - instalace FVE s výkonem 60 kWp 1. část VOŠ a SOŠ, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, p. o. - Školní statek Vědomice - výstavba zdroje FVE s výkonem 53 kWp Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž fotovoltaické elektrárny na střeše … Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-02   Rozvoj OZE v Ústeckém kraji – I. etapa – I. fáze Domov Severka Jiříkov, p. o. - výstavba zdroje FVE s výkonem 79 kWp (Ústecký kraj)
Předmětem plnění je dodávka a montáž fotovoltaické elektrárny na střeše objektu o instalovaném výkonu 79 kWp s akumulací přebytků do ohřevu TUV. Výchozími podklady pro zpracování nabídky jsou přílohy uvedené ve vymezení předmětu plnění a závazných podkladech pro zpracování PD (příloha ZD). Součástí předmětu veřejné zakázky je dále připojení FVE do vnitřní rozvodné soustavy zadavatele a do distribuční soustavy provozovatele distribuční soustavy, včetně všech souvisejících činností a náležitostí. Podrobné … Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-01   Deadline 2026-09-03   Instalace FVE – Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé (Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé)
Předmětem plnění veřejné zakázky je instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) v areálu Hamzovy odborné léčebny. Podrobný rozsah předmětu zadávané veřejné zakázky je uveden v příloze č.1 (soupis stavebních prací dodávek a služeb s výkazem výměr) a v příloze č. 2 (projektová dokumentace, standardy HL, stanoviska, rozhodnutí o povolení stavby) a dalších přílohách zadávací dokumentace. Zobrazit zadávací řízení »
2026-07-01   Fotovoltaické elektrárny formou Design and Build – Balíček 3 (Královéhradecký kraj)
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž fotovoltaických elektráren na střechy budov jednotlivých organizací dle Přílohy č. 3 Zadávacích podmínek – seznamu organizací formou Design and Build, včetně zaškolení odpovědných pracovníků zadavatele. Vlastníkem budov je Královéhradecký kraj a FVE bude sloužit pro výrobu elektrické energie, která bude spotřebována v rámci provozu jednotlivých objektů s povolenými přetoky nevyužité elektrické energie do distribuční soustavy a bude využívána ke sdílení. … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-30   Fotovoltaické elektrárny formou Design and Build – Balíček 5 (Královéhradecký kraj)
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž fotovoltaických elektráren (FVE) na střechy budov jednotlivých organizací dle Přílohy č. 3 Zadávacích podmínek – seznamu organizací formou Design and Build, včetně zaškolení odpovědných pracovníků zadavatele. Vlastníkem budov je Královéhradecký kraj a FVE bude sloužit pro výrobu elektrické energie, která bude spotřebována v rámci provozu jednotlivých objektů s povolenými přetoky nevyužité elektrické energie do distribuční soustavy a bude využívána ke sdílení. … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-30   Fotovoltaické elektrárny včetně bateriového úložiště na budovách ve vlastnictví Jihomoravského kraje (Jihomoravský kraj)
Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace, připojení a servis nového a nepoužitého fotovoltaického systému pro výrobu elektrické energie, včetně bateriového úložiště a realizace s tím souvisejících stavebních úprav na vybrané budovy ve vlastnictví zadavatele. Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-29   Dodávky elektřiny a zemního plynu pro ČNB v letech 2027 – 2028 (Česká národní banka)
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky elektřiny a zemního plynu pro zadavatele za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci. Veřejná zakázka je rozdělena ve smyslu § 35 zákona na 2 samostatné části: část A) veřejné zakázky - dodávky elektřiny, část B) veřejné zakázky - dodávky zemního plynu. Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-26   26-104 Nákup 20 000 tis. l Jet A1 (Správa státních hmotných rezerv)
Předmětem VZ je dodávka 20 000 tis. l leteckého petroleje Jet A1 (dále také jen „Jet A1“) při 15 °C (tolerance plnění: ± 10 %) do skladu zadavatele. Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-26   „FVE ve městě Rožmitál pod Třemšínem“ (Město Rožmitál pod Třemšínem)
Jedná se o sdružený projekt. Předmětem projektu je vybudování obnovitelných zdrojů energie (OZE) na veřejných budovách města Rožmitál pod Třemšínem. Konkrétně se jedná o budovu městského zdravotnického zařízení - MMZ (č.p. 646) a budovu SDH (č.p. 516). V rámci projektu dojde k instalaci dvou nových fotovoltaických elektráren o sdruženém výkonu 99,84 kWp. Projekt je navržen s akumulací el. energie do baterií, a to o celkové využitelné kapacitě 83,2 kWh. Obě dvě elektrárny budou o výkonu min. 49,92 kWp a … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-25   Realizace 7 FVE (SAKO Brno SOLAR a.s.)
Předmětem veřejné zakázky je projektová příprava (vč. návrhu řešení systému ochrany před bleskem(dále jen „LPS"), dodávka a instalace fotovoltaických elektráren (dále jen „FVE“) na střechách 7 objektů na území statutárního města Brna dle tabulky níže (vč. realizace LPS a potřebných stavebních úprav dotčeného odběrného místa a střechy), a to o celkovém objemu výkonu FVE 957,04 kWp. Veřejná zakázka je zadávána s využitím § 92 odst. 2 ZZVZ formou stanovení požadavků na výkon a funkci (metoda design & … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-25   Dodávka zemního plynu na období od 1. 1. 2027 do 1. 1. 2029 (Obec Lubenec)
Předmětem veřejné zakázky je fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst Zadavatele s převzetím závazku odebrat zemní plyn z distribuční soustavy, včetně zajištění souvisejících služeb v plynárenství a přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele od okamžiku zahájení dodávky podle Energetického ZZVZ a dle vyhlášky Energetického regulačního úřadu č. 349/2015 Sb., o pravidlech trhu s plynem a dalších prováděcích vyhlášek k tomuto zákonu v platném znění, a to včetně zajištění regulovaného přístupu k … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-24   Výstavba fotovoltaických elektráren v městysu Drásov (Městys Drásov)
Předmětem veřejné zakázky je návrh, projektová příprava, dodávka, instalace, zprovoznění a uvedení do trvalého provozu tří fotovoltaických elektráren (FVE) na třech samostatných objektech zadavatele, návrh a kompletní realizace tří fotovoltaických elektráren s celkovým instalovaným výkonem 127,93 kWp, celkovou akumulací 134,10 kWh a maximálním povoleným přetokem do distribuční soustavy 5 kW pro každé jednotlivé odběrné místo, pokud není ve smlouvě o připojení stanoveno jinak včetně instalace a investičně … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-24   SYNERGYS: Systém 2 – Střednědobá akumulace elektřiny Design & Build (České vysoké učení technické v Praze)
Předmětem veřejné zakázky je zasmluvnění dodavatele, který navrhne a zrealizuje řešení systému střednědobé akumulace elektřiny splňující definované technické parametry a požadavky na Systém 2, jak je uvedeno zejména v příloze č. 1 návrhu smlouvy (Požadavky Objednatele (Technické zadání – Design & Build)). Bližší specifikace v ZD. Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-24   Dodávky pohonných hmot prostřednictvím palivových karet 2026–2030 (Státní veterinární správa)
Předmětem plnění veřejné zakázky je celoroční zajištění průběžných dodávek pohonných hmot a souvisejícího zboží a služeb na čerpacích stanicích na celém území České republiky bezhotovostním nákupem prostřednictvím palivových karet po dobu trvání rámcové dohody. Akceptace palivových karet musí být možná na celém území ČR. Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-22   FVE Město Veltrusy (Město Veltrusy)
Předmětem plnění zakázky je instalace FVE s celkovým výkonem 96,75kWp a úložným bateriovým systémem o kapacitě 92,16kWh. Projekt bude realizován na objektech ve vlastnictví žadatele. Konkrétně se jedná o objekt obecního úřadu, komunitního centra, lékařského domu a základní školy. FVE na budově základní školy počítá s instalací o velikosti 49,5 kWp a akumulací 51,2kWh, FVE na lékařském domě s velikostí 17,10 kWp a akumulací 15,36 kWh, FVE na budově městského úřadu o velikosti 22,5 kWp a akumulací 15,36 … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-19   FVE s akumulací na střeše objektu JSDH, Jáchymovská 1528, 363 01 Ostrov (Město Ostrov)
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) na střeše objektu specifikovaného v čl. VIII. Zadávací dokumentace) včetně plnohodnotného uvedení do provozu v souladu s touto Zadávací dokumentací a jejími přílohami a energetického monitoringu budov, a to formou Design and Build. Předmětem veřejné zakázky jsou tedy veškeré projekční a inženýrské činnosti, dodávka technologie a instalační stavební činnosti potřebné k plnému zprovoznění FVE a jejích systémů, … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-19   FVE pro Domov pokojného stáří, U nemocnice 1202, 363 01 Ostrov (Město Ostrov)
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) na střeše specifikovaného v čl. VIII. Zadávací dokumentace) včetně plnohodnotného uvedení do provozu v souladu s touto Zadávací dokumentací a jejími přílohami a energetického monitoringu budov, a to formou Design and Build. Předmětem veřejné zakázky jsou tedy veškeré projekční a inženýrské činnosti, dodávka technologie a instalační stavební činnosti potřebné k plnému zprovoznění FVE a jejích systémů, zapojení … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-18   Úspory v LDS – Zlínský kraj (Správa železnic, státní organizace)
Demontáž a odstranění původních transformátorů včetně souvisejících stavebních úprav a jejich nahrazení novými, energeticky účinnějšími transformátory, čímž dojde k navýšení výkonu a úpravě zapojení transformátorů. Obměna se týká celkem 10 transformátorů ve Zlínském kraji, konkrétně v ŽST Valašské Meziříčí, ŽST Napajedla, ŽST Staré město u Uherského Hradiště a ŽST Zlín po 1 ks a ŽST Hulín, ŽST Tlumačov na Moravě a ŽST Otrokovice po 2ks. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je rovněž vyhotovení … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-17   Dodávka zemního plynu na období od 1. 1. 2027 do 1. 1. 2030 (Město Teplá)
Předmětem veřejné zakázky je fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst zadavatele s převzetím závazku odebrat zemní plyn z distribuční soustavy, včetně zajištění souvisejících služeb v plynárenství a přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele od okamžiku zahájení dodávky podle Energetického zákona a dle vyhlášky Energetického regulačního úřadu č. 349/2015 Sb., o pravidlech trhu s plynem a dalších prováděcích vyhlášek k tomuto zákonu v platném znění, a to včetně zajištění regulovaného přístupu … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-17   Chrudim – rekonstrukce objektu ubytovny Na Rozhledně (Armádní servisní, příspěvková organizace)
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce objektu ubytovny Na Rozhledně v Chrudimi. Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-16   Výstavba FVE na budově čističky odpadních vod ve Špindlerově Mlýně (Město Špindlerův Mlýn)
Veřejné zakázka je rozdělena na dvě (2) části: Část 1 – Dodávka FVE Část 2 – Stavební úpravy Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména pro Část 1: dodávka, instalace a zprovoznění fotovoltaického systému o výkonu 139,2 kW, tedy kompletace fotovoltaické elektrárny, na budovách v areálu ČOV ve městě Špindlerův Mlýn. pro Část 2: stavební úpravy mající za cíl zpevnění/vyztužení stávajících střešních konstrukcí budov na které budou umístěny fotovoltaické elektrárny. Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-16   Dodávky zemního plynu pro statutární město Ostrava a městské organizace na rok 2027 (Statutární město Ostrava)
Předmětem plnění veřejné zakázky je fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst centrálního zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky plynu. Předmětem plnění veřejné zakázky je i zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb. Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-15   Komunální FVE – Štítná nad Vláří – Popov (Obec Štítná nad Vláří – Popov)
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) na střechách tří objektů v majetku zadavatele, a to: kulturního domu, obecního úřadu a základní školy specifikovaných v Zadávací dokumentaci, včetně plnohodnotného uvedení do provozu v souladu se Zadávací dokumentací a jejími přílohami a energetického monitoringu budov, a to formou Design and Build. Předmětem veřejné zakázky jsou tedy veškeré projekční a inženýrské činnosti, dodávka technologie a instalační … Zobrazit zadávací řízení »
2026-06-14   Dodávky olejových kapalin pro pohyblivé schody (Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost)
Zajištění průběžných dodávek olejových kapalin pro pohyblivé schody zadavatele, a to převodových olejů a řetězových olejů Zobrazit zadávací řízení »